Noster Group Nowoczesne hydroizolacje 12 410 50 30 kontakt@stop-h2o.com

Tarasy i balkony

Hydroizolacja balkonów i tarasów

Firma oferuje hydroizolacje nowych i renowacje istniejących tarasów poprzez aplikację powłokowych izolacji bitumicznych i mineralnych, oraz wykonywanie posadzek żywicznych. Wszystkie te powłoki cechują się dużą elastycznością, dzięki czemu są odporne na wahania temperatur oraz ruchy budynku. Nie posiadają łączeń, są również w stanie mostkować pęknięcia podłoża dzięki czemu trwale zachowują szczelność. Nakładane w formie płynnej, dokładnie izolują przejścia poziomo – pionowe, czy punkty mocowania np. barierek.

Izolacje bitumiczne i mineralne

Jedną z promowanych przez Noster Group technologii tarasowych jest tzw. taras wentylowany. W tym przypadku warstwę wykończeniową stanowią ułożone na dystansach płyty tarasowe bądź deski tarasowe. Kluczową warstwę porzeciwwodną, aplikowaną na znajdującą się pod spodem płytę tarasową, tworzą trwale elastyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne izolacje powłokowe bitumiczne i mineralne marki Koester.

Żywice epoksydowe

Noster Group skutecznie izoluje tarasy, balkony oraz parkingi żywicami epoksydowymi marki Soprema. Te kilkuwarstwowe, systemowe rozwiązania gwarantują trwałe i estetyczne zabezpieczenie powierzchni niezależnie, czy jest ono wykonywane w nowym budynku, czy w ramach prac renowacyjnych.

Wykorzystanie żywic epoksydowych łączy nowoczesną technologię uszczelnień z możliwością różnorodnego kształtowania powierzchni. Te wieloskładnikowe materiały nanoszone są za pomocą pędzla lub wałka, są utwardzane w drodze chemicznej reakcji sieciowania. Powstała w ten sposób warstwa cechuje się nie tylko 100% szczelnością ale również bardzo dużą odpornością mechaniczną.

Posadzki żywiczne to zarówno solidne zabezpieczenie budynku ale także sposób na estetyczne wykończenie powierzchni zgodnie z własnym gustem (szeroka paleta kolorystyczna).


Zalety powłok Soprema:

  • Połączenie hydroizolacji z warstwą wykończeniową
  • Dopasowanie nawet do skomplikowanych kształtów dzięki obróbce w postaci płynnej
  • Szeroka paleta kolorów i wzorów
  • Efektywny wzrost wartości nieruchomości
  • Możliwość łączenia z pasmowymi materiałami uszczelniającymi
  • Idealne rozwiązanie do powierzchni i detali
  • Zabezpieczenie przed podmakaniem